Blog

Jakie wyposażenie musi zapewnić hotelowa sala konferencyjna?

Sala konferencyjna to połowa sukcesu wszelkich sympozjów, zjazdów, szkoleń czy eventów. Profesjonalne zrealizowanie takich spotkań zależy od wyposażenia i udogodnień sali. W co powinna być ona wyposażona, aby zapewnić pełen komfort i sprawną obsługę wielu gości?

Czytaj dalej

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować noclegi w hotelu?

Wyjazdy i podróże bywają różne. Te niezwłoczne i niezaplanowane nie pozostawiają wielkiego pola wyboru, rezerwacji dokonuje się natychmiast w hotelu, który akurat posiada wolne pokoje. A co z pozostałymi wyjazdami?

Czytaj dalej

Dlaczego spotkanie biznesowe w hotelu to dobry pomysł?

Spotkanie biznesowe może mieć wiele różnych celów. Niektóre z nich to m.in. możliwość zdobycia nowych klientów, zacieśnienie więzi z kontrahentami, zwiększenie wiedzy z wybranego zakresu, a także zdobycie nowych kontaktów. Aby jednak odnieść wszystkie te korzyści, konieczne jest zorganizowanie eventu w dogodnej lokalizacji. Świetnym miejscem jest hotel. Dlaczego to tak dobry pomysł? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Dlaczego warto spędzić święta w hotelu?

Święta to wyjątkowy czas, na który czekamy każdego roku. Niestety, coraz większa komercja oraz nadmierna ilość obowiązków, które nakładamy na siebie w związku z przygotowaniami, sprawiają, że magiczne chwile stają się stresujące. Nic więc dziwnego, że dużo osób przełamuje negatywny schemat i postanawia spędzić święta w innym miejscu, takim jak hotel. Dlaczego jest to tak dobry pomysł? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Jak powinna wyglądać obsługa hotelowa?

Obsługa klienta to klucz do sukcesu w każdej branży. Nie inaczej jest w przypadku obsługi hotelowej, która w takich placówkach musi być na absolutnie najwyższym poziomie. Jak powinna ona wyglądać? Serdecznie zachęcamy do lektury!

Czytaj dalej

Jak dobrze wypocząć po konferencji?

Wydarzenia takie jak konferencje mogą być wyjątkowo męczące. Jednak pamiętając, o kilku kluczowych aspektach można upewnić się, że czas regeneracji będzie krótszy, aniżeli typowo. Sprawdźmy więc, o co należy zadbać i jak może pomóc w tym miejsce organizacji.

Czytaj dalej